P - Pt 09:00 - 19:00. S-Sv: Slēgts
Burtnieku iela 36A, Rīga

Tiksi pie jauna smaida 24 stundu laikā

All-on-4 (visi zobi uz 4 implantiem) ir revolucionārs zobārstniecības risinājums, kas ļauj atjaunot visu zobu rindu balstot to uz konstrukcijas kura balstīta uz četriem implantiemŠīs metodes koncepcija piedāvā efektīvāku un arī finansiāli izdevīgāku risinājumu, salīdzinošī īsā laikā atjaunot visu zobu rindu ar implantu palīdzību, tādejādi pilnībā atjaunojot košļāšanas funkcionalitāti, kā arī estētisko izskatu. 


Ja kāds no faktoriem Jums ir diagnosticēts, tad jums iespējams piemērot ārstniecības konceptu All-on-4:

 • Zaudēti visi zobi, vai ir neatgriezeniski bojāti zobi, kurus vairs nav iespējams atjaunot.  
 • Trūkst kaulaudi mutes dobumā un ir kādi ierobežojumi veikt invazīvas ķirurģiskas kaula blīvuma un tilpuma palielināšanas procedūras, augšžokļa dobuma pacelšanu.  

Kapēc All-on-4 ir priekšroka?

 • Pilnībā atjauno košļāšanas funkciju 
 • Atjauno veselīgu smaidu un estētisku izskatu  
 • Pēc izskata un sajūtām atgādina īstus zobus 
 • Mazāk invazīva procedūra, salīdzinot ar citām līdzīgām procedūrām, jo vienai zobu rindas atjaunošanai tiek izmantoti tikai četri implanti 
 • Samazināts dzīšanas laiks 
 • Nav nepieciešāma kaula pieaudzēšana un sarežģītas operācijas
 • Palīdz novērst kaula rezorbciju (samazināšanos)
 • Salidzinoši ātrs rezultāts un rehabilitācija, jo pagaidu zobus var saņemt jau operācijās dienā
 • Ērtas un neizņemamas zobu protēzes, ilgāks kalpošanas laiks
 • Zemākas ārstēšanas izmaksas salidzinoši ar citām metodēm
 • Procedūra paredz vienkāršu mutes higiēnas uzturēšanu 

Dr. Vitālijs Gnusins – vadošais ārsts, specializējas implantoloģijā un ķirurģijā ar 10 gadu pierēdzi, palīdzēs jums atjaunot zobu funkcionalitāti un estētiku dienas laikā

Kā notiek procedūra, lai tiktu pie jauna smaida?

1

Konsultacija: Pirmajā vizītē konkrētam pacientam ārsts izvertē metodes pielietošanas iespējas, žokļa kaula daudzumu, veic mutes dobuma apskati un apkopo informāciju par pacienta kopējo veselības stāvokli. Tiek veikts digitālais nospiedums (intraorālais skeneris), lai rūpīgi saplānotu nākotnes zobu pozīciju un nepieciešamības gadījumā noteiktu jauna sakodiena augstumu. 

2

Sagatavošanas: Otrās vizītēs laikā tiek veikts 3D (konusa stara datortomogrāfijas) izmeklējums un pēc nepieciešamības tiek pielaikoti zobu prototipi, kas palīdz izvertēt jaunu zobu izskatu, formu un sakodiena augstumu. 

3

Implantācija un pagaidu zobu ievietošana: Trešajā vizītē tiek veikta implāntācijas procedūra, kura ir nesāpīga un tiek veikta vietējā anestēzijā. Lai sasniegtu maksimāli precīzāku ārstēšanas rezultātu un saīsinātu procedūras izpildes laiku, protezēšanas izpildei tiek lietota implantu pozicionēšanas kape, kas ļauj veikt procedūras pirmo fāzi vienā dienā un noteikti paaugstina pacienta komfortu. Kad implanti tiek ievietoti, ārsts atkārtoti veic digitālu nospieduma procedūru, lai precīzi izgatavotu jaunus pagaidu zobus. Pēc dažām stundām pie implantiem tiek pieskrūvēti jauni pagaidu zobi.  

4

Dzīšana un pastāvīgo zobu ievietošana: Pēc ārsta rekomendācijām, pirmās četras nedēļas ir ieteicams ēst vairāk mīkstu pārtiku, lai pierastu pie jauniem zobiem un nodrošinātu implantu mierīgu integrāciju kaulā. Pēc 4-5 mēnešiem kad implanti pilnīgi sadzīs, tiek izgatavoti pastāvīgi zobi, kas ir izveidoti no Jūsu iepriekš izvēlēta materiāla un piešķirs nevainojamu dabisku smaidu.