No pirmdienas līdz piektdienai, 09:00 - 19:00. Pēc iepriekšēja pieraksta
Burtnieku iela 36A, Rīga
Zobārstniecība Teikā
Prime Dental pakalpojumi

Zobārstniecības pakalpojumi un specializācija

Izvēlieties pakalpojumu, lai iegūtu detalizētāku informāciju

Implantoloģija

Mūsdienīgākais un saudzīgākais veids zaudēto zobu aizstāšanai – implantācija.

Zobu implantācija

Prime Dental klīnikā mēs atjaunojam cietos un mīkstos audus, izmantojot augstākās kvalitātes implantus no Šveices zīmola Straumann.

Implantācija ir ierasta procedūra mūsdienās – tā ir maz traumatiska operācija, tikpat viegli panesama kā zobu ekstrakcija.Tā sniedz iespēju pilnībā atjaunot zobu vai bojātos mīkstos audus.

Protezēšana uz implantiem ir mūsdienīgāks risinājums, lai atjaunotu viena vai vairāku zobu funkcionalitāti un estētiku. Pirms zobu implantācijas procedūras veikšanas zobārsts veic žokļa kaula 3D rentgenoloģisko izmeklēšanu un pārbauda mutes dobuma mīksto un cieto audu stāvokli.

Mēs izmantojam Šveices zīmola Straumann implantus, kuri tiek izgatavoti no bioloģiski saderīga, cilvēka audiem draudzīga titāna un var nokalpot daudzus gadus.

Protezēšana

Protezēšana- labākais risinājums zaudēto zobu aizstāšanai.

Zobu rentgens

Zobu atjaunošanai piedāvājam vairākas metodes: izņemamās un neizņemamās konstrukcijas, tilti, cirkonija kroņi uz implantiem vai pacienta veselajiem zobiem.

Veicam pilno protezēšanu gadījumos, ja pacientam zaudēti visi zobi. Izņemamā protēze tiek balstīta uz mīkstajiem (smaganām) un cietajiem audiem (žokļa kaula) pacienta mutē. Mūsdienīgāks risinājums ir protēzes nostiprināšana, izmantojot implantātus, kas nodrošinās konstrukcijas stabilitāti un sniegs Jums maksimālu komfortu. Zobi, kuri veidoti no titāna zobu saknes imitācijas un cirkonija kroņiem, izskatās identiski īstajiem zobiem un nodrošina pilnīgi dabīgu sajūtu mutē. Pareizi kopjot un rūpējoties, tie kalpos daudzus gadus, saglabājot sākotnējo stabilitāti un funkcionalitāti.

Mūsu pakalpojumi:

Terapija

Pacientam terapija ir nesāpīga, tā palīdzēs saglabāt zobu veselību

Prime Dental zobārstniecība Rīgā

Mēs izdarīsim visu, lai saglabātu Jūsu zobu veselību. Veicam kariesa profilaksi un tā novēršanu, izmantojot izturīgas un estētiskas fotopolimēra plombes. Ārstējam smaganu slimības, atjaunojam un restaurējam zobus.

Terapija ir efektīva un pacientam nesāpīga. Veicam zobu kanālu ārstēšanu ar mikroskopu, lai novērstu pat mazāko iespēju atkārtotai saslimšanai.

Savlaicīgi sniegta terapija palīdz saglabāt zobus pat pie nopietniem bojājumiem.

Mūsu pakalpojumi:

Ķirurģija

Prime Dental klīnikā mēs veicam jebkuras sarežģītības ķirurģiskās manipulācijas mutes dobumā: no zobu ekstrakcijas līdz komplicētām rekonstruktīvām operācijām.

Zobu ķirurģija

Veicam zoba saknes gala rezekciju, ja mērķis ir saglabāt bojāto zobu.

Ķiruģiskas manipulācijas tiek ieplānotas tikai pēc rūpīgu izmeklējumu veikšanas- šim nolūkam mūsu zobārstiem ir pieejams mūsdienīgākais aprīkojums un instrumenti. Izmantojot panorāmas vai 3D rentgenu, ir iespējams iegūt plašāku un detalizētāku informāciju par pacienta zobu un mutes dobuma veselības stāvokli, lai piemeklētu efektīvākos ārstēšanas veidus.

Nepieciešamības gadījumā vienā reizē veicam arī vairāku zobu ekstrakcijas.

Nākamais solis var būt implantācija, bet dažos gadījumos pēc zoba raušanas ir nepieciešams laiks, lai atjaunotos žokļa kauls. Ievietojam implantus un cirkonija kroņus, kas aizstāj zaudēto zobu vai zobu grupu. Pareizi kopjot un rūpējoties, tie kalpos daudzus gadus.

Mūsu zobārsti vienmēr rūpīgi izvērtē nepieciešamību pēc ķirurģiskas iejaukšanās. Ja tas tomēr ir nepieciešams, visas manipulācijas tiek veiktas tik profesionāli, lai Jūs justos maksimāli komfortabli. Prime Dental speciālistu rokās nebaidieties no sāpēm. Mūsu speciālistu bagātā pieredze un mūsdienīgas iekārtas garantē minimālu diskomfortu pat pie sarežģītām procedūrām.

Mūsu pakalpojumi:

Estētiskā zobārstniecība

Zobu higiēna, balināšana, izlīdzināšana, protezēšana un zobu spraugu novēršana.

Zobu higiēna Rīgā

Balti un līdzeni zobi – skaista vizuālā tēla rādītājs. Prime Dental klīnikā mēs izmantojam visas estētiskās zobārstniecības iespējas, lai Jūsu smaids starotu.

Ja Jums ir bojāti vai zaudēti zobi, mums ir svarīgi atjaunot ne tikai to funkcionalitāti, bet arī estētiku. Pēc ārstēšanas mēs varam veikt zobu atjaunošanu, uzstādīt kroņus vai implantus.

Ja nepieciešams labot sakodienu un izlīdzināt zobus, piedāvājam mūsdienīgas breketu sistēmas vai caurspīdīgas, neredzamas zobu kapes. Šāda ārstēšanas pieeja ir aktuāla ne tikai pusaudžu gados, jo izlīdzināti un skaisti zobi ceļ pašapziņu un sniedz pārliecību, kā arī tie ir mazāk uzņēmīgi pret slimībām.

Estētiskā zobārstniecība

Zobu higiēna

Profesionāla zobu un mutes dobuma higiēna ir svarīga profilaktiska procedūra, kura palīdz izvairīties no dažādām nopietnām slimībām.

Zobārstniecības priekšmeti

Pat regulāri mājas apstākļos tīrot zobus divas reizes dienā, nav iespējams pašu spēkiem likvidēt visu aplikumu un zobakmeni. Mēs rekomendējam sākt ar šo procedūru pirms jebkādas zobu labošanas.

Higiēna tiek veikta vairākos posmos:

Mutes dobuma higiēna aizsargā zobus un smaganas no iekaisumiem, atjauno dabisko zobu baltumu un piešķir svaigu elpu. Mēs iesakām veikt profesionālo zobu un mutes dobuma higiēnu reizi sešos mēnešos. Ja lietojat breketes, tad reizi trijos mēnešos. Zobu veselība sākas ar profilaksi.

Estētiskā zobārstniecība

Zobu balināšana

Profesionāla zobu balināšana padarīs Jūsu smaidu žilbinoši baltu un skaistu.

Zobu balināšana

Ar laiku zobu emaljai ir tendence kļūt tumšākai, tāpēc balināšanu ir ieteicams veikt ik pēc 2 gadiem. Veseliem zobiem un smaganām balināšana ir droša un nekaitīga.

Pirms balināšanas tiek veikta profesionāla zobu higiēna un profilaktiskā apskate, lai pārliecinātos par Jūsu mutes dobuma veselības stāvokli –vai nav kariesa un plaisu zobu emaljā. Ja viss ir kārtībā, ārsts uzklāj speciālo gelu un ieslēdz starojumu, lai aktivizētu balināšanas procesu. Pēc balināšanas veicam maigu emaljas fluorēšanu, lai aizsargātu no atkārtotas pigmentācijas un zobu jutīguma profilaksei.

Pareizi rūpējoties par zobiem, balināšanas efekts saglabājas vairākus gadus.

Ortodontija

Ortodontijas pakalpojumi ir aktuāli jebkura vecuma cilvēkiem, arī bērniem, jo palīdz iegūt perfektu smaidu un harmonisku sakodienu.

Zobu taisnošana

Mūsu klīnika nodrošina pilnu ortodontijas pakalpojumu ciklu, sākot ar speciālistu konsultācijām par zobu saspiestību vai neizšķīlušos zobu stāvokli un beidzot ar kompleksu ārstēšanu un piemērotu brekešu, zobu regulējošo kapju vai citu ortodontisko aparātu uzstādīšanu.

Ortodontija palīdz:

Veiksmīgas ārstēšanas atslēga- plānošana soli pa solim

Mēs piedāvājam iziet precīzu diagnostiku, lai sastādītu piemērotāko ārstēšanas plānu. Pirmreizējā konsultācija - 40 EUR
Pieteikt vizīti